Zimní zahradu můžete proměnit v botanický koutek, kde popustíte uzdu svým pěstitelským vášním.


Zimní zahrada ke každému domu

Trend zimních zahrad a zasklených pergol u každého domu vzrůstá. Dnešní kvalitní konstrukce jsou velmi nadčasové a domu přidají na zajímavosti. Je potřeba vybrat vhodnou velikost a tvar zahrady, s ohledem na účel jejího použití. Aby byl prostor zimní zahrady využitelný i v zimě, je velmi důležitá orientace na světové strany, tím snížíme náklady na vytápění.


Zeleň jako celoroční radost

Milujete zahradničení a pěstování zajímavých rostlin? Zimní zahrada u domu vám umožní pěstovat libovolné druhy rostlin celoročně. Vychutnáte si krásu zimní zahrady a zeleně v ní a rovněž si zde můžete dopřát potřebný odpočinek. V tomto prostoru můžete pěstovat palmy, sukulenty, orchidee nebo citrusové plody.


Osvěžení v parném létě

Bojíte se, že uprostřed parného léta nebudete mít pro svou zimní zahradu s posuvnými dveřmi využití? V tropických dnech vám přinese velmi příjemné osvěžení, kdy se uchýlíte do stínu svých vypěstovaných rostlin. Do prostoru můžete zabudovat například fontánu.

 

Ochrana rostlin v zimě

Trápí vás každý rok problém, kam schovat citlivé rostliny před mrazem? Zimní zahrada je nejlepší variantou. Jistě je lepší postavit rostliny v útulném prostoru, než je krčit na jednom parapetu. V zimní zahradě dopřejete svým rostlinám dostatek světla, vláhy i tepla. Nezapomeňte si vybrat také správný typ zahradního nábytku, který vám umožní vychutnat si chvíle pohody i v zimě. Kuchyňský koutek s kávovarem či varnou konvicí pak už budou jen třešnička na dortu a lákadlem pro každou vaši návštěvu.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.